a

Gizlilik İlkeleri

Geciktirici.Net internet sitesine hoş geldiniz.


www.geciktirici.net sitesi, sitede bulunan ürünler, sayfalarında belirtilen sitelerin ürünleridir. 


Geciktirici.Net Sağlık Ürünleri bu ürünleri bulunması ve sergilenmesi hizmetini vermektedir, fakat bazı ürünlerin satışını da yapabilir, bu o üründe belirtilmiştir. Bu siteyi ziyaret eden müşterilerimizin bilgi güvenliği Sağlık Ürünleri için önem taşımaktadır. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.


Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dâhilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz  DelayStore Sağlık Ürünleri firması tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir.


Kayıt için kullandığınız e-posta adresiniz sadece aktivasyon, üyeliğinizle, kampanya ve tanıtım amaçlı bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.


Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz.


Web sitemizde Geciktirici.Net firması tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz. Geciktirici.Net

İletişim Bilgileri

0212 275 02 76
geciktirici sprey